top of page
a1.png

DERİN DOKU MASAJI (SPOR MASAJI)

 Bu masajın temel amacı kan dolaşımını hızlandırmaktır. Özel spor masaj teknikleri uygulanır ve kaslara derin baskı yapılarak kaslar hızlı masaj manipilasyonlarıyla güçlendirilir. Spor yaralanmaları ve sakatlanmalarında destekleyici bir masaj yöntemidir. Özellikle kronik ağrılar, gergin boyun, bel ağrısı, bacaklardaki şişlikler ve kapalı omuz tedavisinde destekleyici bir uygulamadır. Özellikle ofis çalışanları ve uzun süre yoğun bilgisayar kullanan kişilerin tercih edeceği bir uygulamadır.

40 Dakika/45£

GELENEKSEL BALİ MASAJI

 Bir Uzak Doğu ritüeli olan Bali Masajı, Bali’ye özgü geleneksel masaj manipülasyonları uygulanarak vücudan kas gerginliğini hafifletir.

40 Dakika/50£

a111111.png
a111.png

AROMATERAPİ MASAJI 

Bu masaj özel aromatik bitkilerden elde edilen yağlarla misafirlerimize ruhsal ve fiziksel rahatlama vadeden nazik bir vücut masajıdır.

40 Dakika/50£

REFLEKSOLOJİ 

Özel bir teknikle uygulanan bu masajda, ayaktaki belli noktalara yoğunlaşarak vücuttaki her türlü gerginlik giderilir.

30 Dakika/30£

a1111111.png
a11111111.png

SICAK YAĞ MASAJI

Vücudunuzu ılık yağlarla meshetmek eklemlerinizi yağlar, kasları güçlendirir, kuru cilde karşı koyar, iltihabı azaltır ve sinirlerinizi besler.

40 Dakika/40£

MEDİKAL MASAJ

Tıbbi masaj, siyatik sinir nevraljisi, hipertansiyon, sıkışma sendromları ve bel rahatsızlıkları gibi çeşitli hastalıklarda hızlı ve sürekli sonuçlara ulaşmak için en etkili ve basit araçlardan biridir.

40 Dakika/45£

a11.png
Hot Chocolate Massage Pirna.png

ÇİKOLATA MASAJI

 Kakaonun aktif bileşenleri nedeniyle, vücutta endorfin üreterek ve salgılayarak kaygı ve stresi hafifletir. Zengin koku ve pürüzsüz his, masaj sırasında sakinleştirici bir etkiye sahip olan rahatlatıcı bir atmosfer yaratır. Aynı zamanda yağ yakmaya yardımcı olan teobromin içerir ve ayrıca cildi besler, sıkılaştırır ve nemlendirir.

40 Dakika/80£

SHIATSU MASAJI

Shiatsu, dokunma yoluyla iyileşmenin eski bir şeklidir. Japonya'da ortaya çıkmıştır ve tercüme edildiğinde 'parmak basıncı' anlamına gelir. Yaşamın hangi aşamasında olursanız olun, vücudun doğal iyileşme sürecini desteklemenin bir yoludur. Vücudun kendi enerjisiyle çalışan ve birçok zihinsel ve fiziksel sorunun tedavisinde çok etkili olan bir sağlık sistemidir.

40 Dakika/55£

a1111.png
Mood-Boosting Beauty - Les Nouvelles Esthétiques & Spa.jpeg

GELENEKSEL OSMANLI HAMAMI

Geleneksel hamam deneyimi tipik olarak buhar odası, kese ve masaj içerir.  Osmanlı hamamları, gözenekleri açmak ve vücuttaki toksinleri atmak için tasarlanmıştır. Buhar odasında biraz zaman geçirdikten sonra konuklar kese adı verilen özel bir peeling eldiveni ile kuvvetli bir kese alırlar. Bu işlem ölü deri hücrelerini temizler ve cildin yumuşak ve pürüzsüz hissetmesini sağlar.  

20 Dakika/20£

GELENEKSEL OSMANLI KÖPÜK MASAJI

Türk hamam geleneğinde birinci aşama olan kese vücudun ölü deriden arınıp temizlenmesi için yapılan bir tür temizlik yöntemidir
Köpük masajındaki amaç ise tellakların keseden sonra vücudu sabun kullanarak kesenin bırakmış olduğu o yağ ve kiri vücuttan arındırmak , aynı zamanda köpüğün sağlamış olduğu kayganlıkla vücuda masaj uygulanarak vücudun rahatlamasını sağlamaktır.

20 Dakika/20£

_ En Uygun Spa Merkezleri - Spa Masaj Salonu - Spafoni (1).jpeg
WhatsApp Image 2023-09-30 at 18.48.37.jpeg

FAS HAMAMI

Terapötik etkisi sayesinde doğunun gizemli topraklarından batıya taşınmış bir hamam türü olan Fas hamamı ölü hücreleri canlandırarak sizi yeniden doğmuş hissettirir. Kendine has kese ve sabunu bulunan bir hamam türüdür.

40 Dakika/70£

SANTAİ ÖZEL HAMAM

Siz değerli misafirlerimizin hizmetine sunduğumuz bu özel hamam ritüeli aynı zamanda kişisel vücut bakımıdır. Kese işlemi sonrası ayaklarınıza dolaşımı hızlandıran doğal tuz, tüm vücudunuza dinlendirici kahve ve yüzünüze arındırıcı kil maske uygulaması yapılır. Finalde köpük masajı yapılarak vücudunuzdan tüm stres ve kir atılır.

60 Dakika/120£

Korean Body Scrub.jpeg
Güzellik Maskesi

KİL MASKESİ

Kil maskesi her cilde uygulanabilir, yağlı bir cildiniz varsa buna bağlı olarak gözenekleriniz sık sık tıkanır, siyah noktalar ve sivilceler oluşmaya başlar. Bu cilt tipine uygun olan kil maskesidir.

10 Dakika/10£

KAHVE PEELING 

Kahvenin doğal gücü ile cildinizdeki ölü deri hücrelerinden arınırsınız. Cildiniz yenilenerek, kahvede bulunan antioksidanlar ile daha genç görünüm sağlanır.

15 Dakika/15£

resim_2023-10-02_231454418.png
resim_2023-10-02_232524366.png

FLASH EFEKT ALTIN MASKESİ 

Altın maske; cildi yoğun besleyerek yüz ve boyun çizgilerinde sıkılaştırıcı etki sağlar. Göz altındaki koyu halkaları azaltan ve lenf drenaj etkisi sağlayan bileşenler içerir. Bu maske; cilt bakımı veya masaj bakımlarından sonra da yapılabilir.

20 Dakika/20£

AYAK BAKIMI

Ayak bakımı, genel sağlığımızı etkileyen önemli bir unsurdur. Temizlik, tırnak kesimi, nemlendirme ve uygun ayakkabı seçimi gibi temel pratikler ayak sağlığını korumak için önemlidir. Ayrıca, ayak masajı ve egzersizler de rahatlama ve güçlenme sağlar. İyi ayak bakımı, günlük yaşam konforunu artırır ve ayak sorunlarını önler.

15 Dakika/20£

Services _ Nail Talk and Spa.jpeg
Sultans Dream (1).png

SULTAN'S DREAM

60£

MARRAKECH WİND

110£

Sultans Dream (2).png
bottom of page